Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 6000/5 Premium

Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 6000/5 Premium

DORUČENIE ZDARMA

Záhradné čerpadlo AL-KO Jet 6000/5 PremiumVysoký tlak a veľké prepravované množstvo. Vrátane ľahko čistiteľného filtra XXL. Integrovaná ochrana proti chodu nasucho. Spoľahlivá a tichá prevádzka, mimoriadne energeticky úsporné.

  • Cena: 218 € s DPH

Výrobca: AL-KO

Výkon ( W ) 1.400
Max. sacia výška v metroch 8
Max. výtlačná výška v metroch 60
Max. dopravované množstvo v L/h 6.000
Hnacie ústrojenstvo 5stupňové
Ø sacieho potrubia G 1" (33,3 mm)
Hmotnosť 13,9 kg

ZÁRUKA 3 ROKY

Vďaka 5-stupňovej tlakovej technike čerpania so stupňom účinnosti cez 30 percent je záhradné čerpadlo Jet 6000/5 Premium nielen enormne efektívne, ale vďaka maximálne 73 dB (A) emisiám hluku aj príjemne tiché

Integrovaná ochrana proti chodu nasucho istí čerpadlo proti možným škodám pri nedostatku vody. Ľahko čistiteľný filter XXL sa navyše stará o optimálnu ochranu proti nečistotám.

Vďaka integrovanému spätnému ventilu vo filtri nasavajú záhradné čerpadlá AL-KO vodu zvlášť rýchlo a možno ich tak ľahko uviesť do prevádzky.

Vďaka enormne vysokému tlakovému výkonu až okolo 6 bar (60 metrov) dosahuje záhradné čerpadlo Jet 6000/5 maximálne prepravované množstvo 6 000 l/hod.A to pri extrémne nízkom prevádzkovom hluku o maximálnej hodnote 73 dB (A), aby ste si pokoj v záhrade mohli užiť aj vy

Telesá záhradných čerpadiel spoločnosti AL-KO sú vyrábané z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele INOX alebo plastu so zosilnenými sklenenými vláknami. Čerpadlá sa tak stávajú zvlášť robustné a trvanlivé. Mosadzné vložky v pripojovacích závitoch sa navyše starajú o solídnu možnosť pripojenia pomocou závitov G 1",ktoré sú bežne dostupné na trhu.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info