DENNER Stropný ohrievač závesný DHS 1500R

DENNER Stropný ohrievač závesný DHS 1500R

Stropný ohrievač s halogénovým výhrevným telesom a diaľkovým ovládaním. Tri výkonové stupne, moderný, nadčasový dizajn. Vrátane nastaviteľnej reťaze s karabínami a sťahovacími pásikmi pre bezpečné upevnenie na strop. Kovové prevedenie.

  • Cena: 64 € s DPH

Výrobca: ELEKTRICKÉ OHRIEVAČE

Prepínanie diaľkovým ovládačom: 1. Pripojenie k elektrickej sieti. 2. Zapnutie červeného kolískového spínača do polohy „on“. Na lampe svieti červené LED. 3. Vytiahnuť kontaktnú fóliu z priestoru na batérie na diaľkovom ovládaní. 4. Pomocou spínača On/Off diaľkového ovládania zapnúť lampu do pohotovostného režimu. Na lampe zhasne červené LED a rozsvieti sa zelené LED. 5. Teraz môžete na diaľkovom ovládaní priamo prepínať výkonové stupne. Lampu môžete vypnúť diaľkovým ovládačom alebo kolískovým spínačom. Upozornenie: Úplné odpojenie od elektrického obvodu je možné iba kolískovým spínačom. Dbajte na dodržiavanie minimálnych vzdialeností.
Napájanie: 230 V/50 Hz
Dĺžka kábla: 150 cm
Trieda ochrany: 1
Stupeň ochrany proti striekajúcej vode: IP34
Tri výkonové stupne: 500 W / 1000 W / 1500 W
Rozmery vyhrievacieho telesa (ØxV): 42 x 24 cm
Hmotnosť: 1,72 kg

Upozornenie: Elektrický kábel treba viesť smerom hore zvislo popri reťazi a upevniť ho sťahovacími pásikmi, ktoré sú súčasťou dodávky. Kábel nikdy nesmiete viesť ponad horúce tienidlo v prevádzke.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info