HECHT 514 PROFI - vretenová kosačka

HECHT 514 PROFI - vretenová kosačka

DORUČENIE ZDARMA

Ručná vretenová kosačka s bezkontaktným nožovým valcom, 50 l košom a záberom 36 cm. Možnosť nastavenia výšky kosenia od 24 do 75 mm. Kosačka má kvalitný kovový skelet a hmotnosť len 17,2 kg

  • Cena: 112 € s DPH

Výrobca: Hecht- Vretenová kosačka

Parametre

hmotnosť (kg) 17,2
nastavenie výšky (mm) 24 - 75
skelet kovový
počet nožov 5
záber (cm) 46
hrúbka noža (mm) 3
bezkontaktný nožový valec áno
kolesá plastové
kôš (l) 50

Popis tovaru

Kvalitná a obľúbená vretenová kosačka pre bezchybný vzhľad trávnika. Vďaka do skrutkovice stočenému vretenu s piatimi bezkontaktnými nožmi s hrúbkou 3 mm má kosačka perfektný strih - trávu doslova strihá. Tento spôsob kosenia je nie len šetrnejší k tráve samotnej, ktorá tak nemá rozstrapkané konce a nevysychá, ale poskytuje tiež rovnomerné zastrihnutie po celej ploche. Steblá sú teda rovnako vysoké a váš anglický trávnik potom vyzerá doslova ako koberec.

Kosačka je vybavená 50 l košom z textílie pre zber pokosenej trávy, ktorý sa výborne plní. So záberom kosenia 46 cm ide práca jednoducho a rýchlo od ruky.
Ovláadenie kosačky pre každého - celá kosačka je ergonomicky navrhnutá tak, aby zaisťovala čo najpohodlnejšie používanie spolu s perfektnými výsledkami kosenia. Centrálne nastavenie kosiacej výšky od 24 do 75 mm zaručí optimálne využitie na každej záhrade. Vďaka dlhému madlu sa kosačka výborne ovláda, pre lepšie uskladnenie je možné madlo ľahko zložiť.

Kosačka má kovový skelet, ktorý jej zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Veľké kolieska s vylepšeným vzorom proti prešmykovaniu potom zaisťujú jednoduchý pohyb a manévrovanie v teréne, vďaka kvalitným prevodom kolieska tiež azisťujú vysoké otáčky noža bez zvýšenej námahy. Pre zvýšenie stability je naviac kosačka opatrená ešte prídavnými kolieskami a s hmotnosťou len 17,2 kg je vhodná i pre fyzicky menej zdatných užívateľov.

Vďaka mechanickému pohonu kosačka nevyžaduje žiadne elektrické pripojenie ani plnenie palivom. Je teda nielen ekonomicky výhodná a bezpečná, ale tiež šetrná k životnému prostrediu i k vášmu trávniku.

Modely vyrobené v roku 2014 majú novú, vylepšenú konštrukciu kosiaceho noža s väčším zahnutím čepelí. Vďaka tomu je kosenie jednoduchšie a kosačka ponúkne vyšší výkon.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info