HECHT 5564 SXE - Benzínová kosačka s pojazdom

HECHT 5564 SXE - Benzínová kosačka s pojazdom

NOVINKA

NovinkaBenzínová kosačka s pojazdom a motorom HECHT OHV. Záber 56 cm. Kôš 70 l. Eddge cutting. Hmotnosť 46,3 kg.

  • Cena: 498 € s DPH

Výrobca: Hecht - benzínové

Parametre

motor HECHT OHV
hmotnosť (kg) 46,3
doporučená plocha (m2) 1800
nastavenie výšky (mm) 25 - 75
centrálne nastavenie výšky kosen áno
guličkové ložiská áno
pojazd áno
skelet kovový
edge cutting áno
nastavenie výšky rukoväte áno
mulčovacia sada v cene áno
kryt bočného vyhadzovanie v cene áno
čistenie pracovného priestoru nie
záber (cm) 56
obsah (cm3) 173
výkon (HP) 6
kôš (l) 70

Popis tovaru

Táto kosačka je skvelým pomocníkom pri udržiavaní trávnika Vašej záhrady. Stroj Hecht 5564 SXE je vybavený silným kvalitným motorom HECHT OHV. Celkový výkon motora je 6 HP a pri šírke záberu 56 cm tak dodá naprosto dostatočný výkon k pokoseniu hustej trávy. Objem tohto motora je 173 cm3.

Vďaka zabudovanému pojazdu s rýchlosťou 3 - 4,5 km/h a možnosťou nastavenia týchto rýchlostí v 5 stupňoch cez páčku na rukoväti, bude manipulácia s kosačkou veľmi jednoduchá a príjemná. Štýlové kolieska sú naviac vybavené guličkovými ložiskami, ktoré zaistia plynulý chod. Samozrejmosťou je jednoduché centrálne nastavenie výšky v rozmedzí od 25 do 75 mm pomocou madla umiestneného na ľavej zadnej strane základne. Samotná rukoväť je tiež výškovo nastaviteľná a naviac je potiahnutá príjemným polstrovaním pre utlmenie vibrácií prechádzajúcich z motora.

Ku kosačke je dodávaný veľký 70 l kôš zhotovený prevažne z textílie. Vďaka tomu je ľahký a zbytočne nezaťažuje kosačku. V skelete kosačky je tiež zabudované bočné vyhadzovanie, ktorého kryt je dodávaný v balení, rovnako ako mulčovacia sada.

Hecht 5564 SXE má tiež integrované unikátne vlastnosti, akými sú EDGE CUTTING a elektrický štart. Vďaka EDGE CUTTING - špeciálne tvarovanému skeletu - bude kosenie pozdĺž stien a múrikov hračkou.

Celková hmotnosť kosačky je 46,3 kg a doporučená plocha kosenia je 1800 m2. Hecht 5564 SXE je tak kosačka vhodná pre kosenie väčších plôch.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info