HECHT 549 SB - benzínová kosačka s pojazdom

HECHT 549 SB - benzínová kosačka s pojazdom

NOVINKA

NovinkaBenzínová kosačka s pojazdom. Motor Briggs & Stratton Series 500. Výkon 4 HP. Záber 46 cm. Kôš 60 l. Hmotnosť 31,2 kg

  • Cena: 378 € s DPH

Výrobca: Hecht - benzínové

Parametre

motor Briggs & Stratton Series 500
hmotnosť (kg) 31,2
doporučená plocha (m2) 1200
nastavenie výšky (mm) 25 - 75
centrálne nastavenie výšky kosen áno
guličkové ložiská áno
pojazd áno, 3 - 4,5 km/h
skelet kovový
edge cutting áno
nastavenie výšky rukoväte áno
mulčovacia sada v cene áno
kryt bočného vyhadzovanie v cene áno
čistenie pracovného priestoru nie
záber (cm) 46
obsah (cm3) 140
výkon (HP) 4
kôš (l) 60

Popis tovaru

HECHT 549 SB je výkonná benzínová kosačka s pojazdom a motorom Briggs & Stratton Series 500. Výkon tejto pohonnej jednotky je 4 HP a celkový obsah motora je 140 cm3. Tieto vlastnosti zaručia dostatočný výkon pre kosenie pri celkovom zábere kosačky 46 cm. Kosačka je teda vhodná pre použitie na stredne veľkých a väčších plochách do 1200 m2.

Skelet kosačky je samozrejme zhotovený z kvalitného kovu, čo zaručuje dlhú životnosť. Napriek tomu má kosačka hmotnosť príjemných 31,2 kg. Vďaka integrovanému pojazdu s rýchlosťou 3,6 km/h bude tiež manipulácia so strojom hračkou. Kolieska sú naviac vybavené guličkovými ložiskami, zaisťujúcimi plynulý chod.

Hecht 549 SB má samozrejme, rovnako ako ostatné kosačky v tejto kategórii, zabudované praktické prvky, ako je páčka pre jednoduché centrálne nastavenie výšky, či nastavenie výšky rukoväte. Madlo rukoväte je tiež polstrované, čo znižuje prenos vibrácií motora. Kôš má objem príjem 60 l a je zhotovený z textílie. Vďaka tomu má nízku hmotnosť a nebude potrebné každú chvíľu zastavovať pre jeho vyprázdnenie.

V prípade potreby prevozu je možné kosačku jednoducho zložiť a vďaka madlu na prednej strane je možné ju jednoducho preniesť.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info