HECHT 546 BSW 5IN1 - Benzínová kosačka s pojazdom

HECHT 546 BSW 5IN1 - Benzínová kosačka s pojazdom

NOVINKA

NovinkaBenzínová kosačka s pojazdom s motorom Briggs & Stratton Series 500 E s obsahom 140 cm3 s výkonom 4 HP. Šírka záberu 46 cm, hmotnosť 32 kg, kôš 55 l. Bočné vyhadzovanie, mulčovanie.

  • Cena: 318 € s DPH

Výrobca: Hecht - benzínové

Parametre

motor Briggs & Stratton Series 500 E
hmotnosť (kg) 32
doporučená plocha (m2) 1000
nastavenie výšky (mm) 25 - 65
centrálne nastavenie výšky kosen áno
guličkové ložiská áno
pojazd áno, 3 km/h
skelet kovový
edge cutting nie
nastavenie výšky rukoväte nie
mulčovacia sada v cene áno
kryt bočného vyhadzovanie v cene áno
čistenie pracovného priestoru nie
záber (cm) 46
obsah (cm3) 140
výkon (HP) 4
kôš (l) 55

Popis tovaru

Benzínová kosačka s pojazdom s motorom Briggs & Stratton Series 500 E s obsahom 140 cm3 s výkonom 4 HP. Rýchlosť pojazdu je cca 3 km/h. Pod pevným kovovým skeletom rotujú oceľové nože so záberom 46 cm. Výška kosenia je centrálne nastaviteľná v rozsahu 25 - 65 mm. Pre zber pokosenej trávy slúži kôš v kombinácii plast - textília s objemom 55 l. Kôš je opatrený aerodynamickou klapkou pre kontrolu stavu naplnenia koša.
Kosačka je vybavená otvorom pre bočné vyhadzovanie, záslepka a kryt vyhadzovania sp súčasťou dodávky v cene. Bočné vyhadzovanie umožňuje kosenie i ľahko prerastenej trávy, bez toho aby sa kosačka hltila a obsluha musela šliapať v pokosenej tráve.
V cene dodávky je i mulčovacia sada, ktorá zaslepí vyhadzovací otvor skeletu do koša a vďaka špeciálnej konštrukcii potom dochádza k drobnému posekaniu Trávy. Tieto zvyšky potom prepadnú ku koreňom trávnika, kde tlejú a slúžia ako prirodzené hnojivo. Zaujímavosťou je, že tento mulč nezanesie trávu plsťou, naopak ju chráni pred stratou vlhkosti čím podporí jej zdravý rast.
Prepracované pohodlné polstrované madlo tlmí prenos vibrácií a je vybavené hviezdicovými maticami pre rýchle zloženie. Na madle je i panel s praktickými úložnými priestormi pre drobnosti a nápoj.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info