HECHT 5170 - elektrický prevzdušňovač

HECHT 5170 - elektrický prevzdušňovač

SKLADOM

Elektrický prevzdušňovač trávnika s príkonom 1700W, kovovým skeletom a 26-timi oceľovými nožmi. Záber 37 cm. Kôš 50 l. Hmotnosť 22 kg.

  • Cena: 119 € s DPH

Výrobca: Hecht prevzdušnovače

Parametre

hmotnosť (kg) 22
príkon (W) 1700
doporučená plocha (m2) 1200
guličkové ložiská nie
skelet kovový
nastavenie hĺbky (mm) -8 až +12, 6-stupňové
počet nožov 26, oceľových
záber (cm) 37
kôš (l) 50

Popis tovaru

Rovnako ako každá iná rastlina potrebuje trávnik dostatok živín, vody a slnečného svetla. Pri pravidlenom kosení sa na trávnik uvoľňujú zvyšky trávy a iných rastlín, ktoré neskôr hnijú a vytvárajú nepriedušnú vrstvu, ktorá zabraňuje dostatočnému prístupu životne dôležitých zložiek. Následkom toho môže časom vzniknúť nepriedušná vrstva, ktorá je ideálna pre rast pliesne a húb, čo nie je pre kvalitný trávnika žiadúce. Pomôcť potom môže práve prevzdušňovač, ktorý Vás týchto zvyškov zbaví a pomôže Vám dosiahnúť kvalitný a zdravý vzhľad trávnika.

Hecht 5170 je výkonný prevzdušňovač vybavený elektrickým motorom s príkonom až 1700 W. Vďaka záberu s dĺžkou 37 cm je vhodný pre záhrady s veľkosťou plochy do 1200 m2. Tento kombinovaný prevzdušňovač je vybavený 26 možmi z kvalitnej ocele a ďalej valcom s oceľovými pružinami. Nastavenie hĺbky je možné v 6 stupňoch a to od -8 do 12 mm.

Skelet je zhotovený z kovu a plastu, napriek tomu je jeho hmotnosť len 22 kg. K prevzdušňovaču je tiež dodávaný veľký, 50 l kôš zhotovený z textílie. Veľké plastové kolieska umožňujú priestupnosť terénom.

Vďaka elektrickému motoru je u tohto stroja vyžadovaná len minimálna údržba. Samozrejmosťou sú potom zabudované bezpečnostné prvky, ako bezpečnostný spínač či odľahčovač pnutia kábla umiestnený na rukoväti. Vďaka hviezdicovým madlám je možné Hecht 5170 jednoducho a rýchlo zložiť či rozložiť.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info