HECHT 154 - motorový krovinorez

HECHT 154 - motorový krovinorez

Robustný a výkonný motorový krovinorez so záberom 25,5/43 cm a výkonom 1,9kW. Motor je vybavený systémom EASYSTART a primerom pre lepší štart za studena.

  • Cena: 219 € s DPH

Výrobca: Hecht krovinorezy

Parametre

motor 2-taktný
hmotnosť (kg) 8,7 (bez krytu a bez nástroja
obsah (cm3) 52
výkon (kW/HP) 1,9 / 2,6 pri 10000 ot./min
deliteľná hriadeľ nie
výkon (kW/PS) 1,6 kW pri 7500 ot./min podľa SAE J1940

Popis tovaru

Robustný a výkonný motorový krovinorez so strunovou hlavou a kovovým kotúčom nielen pre náročnejších používateľov.

Stroj je vybavený 2-taktným benzínovým motorom s výkonom 1,9 kW pri 10000 ot./min, ktorý si spoľahlivo poradí i s hustejším porastom. Vďaka kvalitnému uhlovému prevodu je výkon bezpečne a spoľahlivo prenášaný na kosiace ústrojenstvo. Motor je vybavený systémom EASYSTART, ktorý šetrí obsluhu pri štartovaní stroja a predlžuje životnosť štartéra. Pre jednoduchšie štartovanie za studena je motor tiež vybavený primerom (nastrekovačom paliva do karburátora) a automatickým sytičom, ktorý sa následne sám prepne dp prevádzkovej polohy.

Záber kosenia je 25,5/43 cm podľa použitého nástroja - stroj je vybavený kvalitným trojramenným kotúčom a dvojstrunovou poloautomatickou hlavou s odrezávačom struny - ak je struna moc krátka, stačí roztočenou strunovou hlavou poklepať o zem a struna sa automaticky predĺži. Odrezávač ju potom automaticky upraví na potrebnú dĺžku. Počas kosenia teda nemusíte neustále ručne strunu predlžovať.

Pre pohodlné a bezpečné držanie pri práci sú madlá rukoväte ergonomicky tvarované a opatrené protišmykovou vrstvou, spínač plynu je tiež vybavený poistkou. Celá rukoväť sa dá jednoducho nastaviť do optimálneho uhla podľa postavy užívateľa. Vďaka pevnému a nastaviteľnému dvojramennému popruhu pre zavesenie je práca s krovinorezom príjemná a zbytočne nevysiluje.

Súčasťou balenia je tiež drobné náradie pre výmenu kovového kotúča a strunovej hlavy a odmerka na miešanie benzínu a oleja.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info