HECHT 3520 - čerpadlo do vrtu

HECHT 3520 - čerpadlo do vrtu

DORUČENIE ZDARMA

Ponorné čerpadlo do vrtu, výtlak až 55 m, minimálny priemer vrtu 11 cm.

  • Cena: 159 € s DPH

Výrobca: Hecht - Čerpadlá

Parametre

príkon (W) 1000
max. výtlak (m) 55
max. prepravný objem (l/hod.) 5200

Popis tovaru

HECHT 3520 je záhradné čerpadlo do vrtu. Vhodné je napríklad pre napájanie zavlažovacích systémov, zásobovanie úžitkovou vodou na stavbách a pod.


Maximálny výtlak je 55 m, maximálny prietok čerpadla je 5200 l/h. Maximálna ponorná hĺbka je 15 m. Čerpadlo je dodávané s 20 m káblom. Kábel je na konci u pripojenia k sieti opatrený ochranou proti preťaženiu čerpadla.


Priemer čerpadla je 100 mm, možno tak použiť vo vrtoch od priemeru 11 cm. Minimálna ponorná hĺbka je 2 m, to znamená, že počas prevádzky musí byť nad čerpadlom zaistený vždy aspoň 2 m stĺpec vody. Čerpadlo preto nemožno použiť pre čerpanie vody z nádrží, je však vhodné napríklad pre konštrukciu systémov s tlakovou nádobou pre konštantné zásobovanie vodou. Takéto zapojenie by však vždy mal vykonávať odborník, pretože je nutné systém doplniť o vhodnú tlakovú nádobu, tlakový spínač a pre spoľahlivú prevádzku aj hladinové spínače sledujúce aktuálny stav vody vo vrte.


Čerpadlo je určené iba pre čerpanie úžitkovej vody, keďže nebolo testované na splnenie hygienických požiadaviek pre čerpanie pitnej vody.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info