HECHT 546 SBW 5IN1 - benzínová kosačka s pojazdom

HECHT 546 SBW 5IN1 - benzínová kosačka s pojazdom

Benzínová kosačka s pojazdom s motorom Briggs & Stratton Series 500 E s obsahom 140 cm3 s výkonom 4 HP. Šírka záberu 46 cm, hmotnosť 29 kg, kôš 55 l. Bočné vyhadzovanie, mulčovanie

  • Cena: 295 € s DPH

Výrobca: Hecht - benzínové

Parametre

motor Briggs & Stratton Series 500 E
hmotnosť (kg) 29
doporučená plocha (m2) 1000
nastavenie výšky (mm) 25 - 65
centrálne nastavenie výšky kosen áno
guličkové ložiská áno
pojazd áno, 3 km/h
skelet kovový
edge cutting nie
nastavenie výšky rukoväte nie
mulčovacia sada v cene áno
kryt bočného vyhadzovanie v cene áno
čistenie pracovného priestoru nie
záber (cm) 46
obsah (cm3) 140
výkon (HP) 4
kôš (l) 55

Popis tovaru

Benzínová kosačka s pojazdom s motorom Briggs & Stratton Series 500 E s obsahom 140 cm3 s výkonom 4 HP. Rýchlosť pojazdu je cca 3 km/h. Pod pevným kovovým skeletom rotujú oceľové nože so záberom 46 cm . Výška je centrálne nastaviteľná v rozsahu 25 - 65 mm. Pre zber pokosenej trávy slúži kôš v kombinácii plast - textílie s objemom 55 l. Kôš je opatrený aerodynamickou klapkou pre kontrolu stavu naplnenia koša.

 

Kosačka je vybavená otvorom pre bočné vyhadzovanie, záslepka a kryt vyhadzovania sú súčasťou dodávky v cene. Bočné vyhadzovanie umožňuje kosenie aj ľahko prerastenej trávy, bez toho, aby sa kosačka hltila a obsluha musela šliapať v posekanej tráve.

V cene dodávky je i mulčovacia sada, ktorá zaslepí vyhadzovací otvor skeletu do koša a vďaka špeciálnej konštrukcii noža potom dochádza k drobnému pokoseniu trávy. Tieto zvyšky potom prepadnú ku koreňom trávnika, kde tlejú a slúži ako prirodzené hnojivo. Zaujímavosťou je, že tento mulč nezanesie trávu plsťou, naopak ju chráni pred stratou vlhkosti čím podporí jej zdravý rast.

Prepracované pohodlné polstrované madlo tlmí prenos vibrácií a je vybavené hviezdicovými maticami pre rýchlo zloženie. Na madle je aj panel s praktickými úložnými priestormi pre drobnosti a nápoj.

Vďaka uvedeným parametrom je kosačka určená k pravidelnej údržbe plôch do 1000 m2. Cez robustné a odolné spracovanie si kosačka zachovala hmotnosť príjemných 29 kg.

(Údaje o výkonoch motorov sú merané pri 3600 ot./min.-1. Tohto výkon stroj pri bežnom používaní nedosiahne. Pre úspešné porovnanie výkonu motora použite údaj o obsahu a type motora.)

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info