HECHT 746 R - motorový kultivátor

HECHT 746 R - motorový kultivátor

DORUČENIE ZDARMA

Benzínový kultivátor s motorom HECHT OHV s obsahom 139 cm3, šírkou záberu 36/59 cm a so 4/6 sadami kultivačných nožov (radličiek) s priemerom 26 cm. Hmotnosť kultivátora je 35,6 kg.

  • Cena: 245 € s DPH

Výrobca: HECHT

Parametre

motor HECHT OHV
hmotnosť (kg) 35,6
plecie radličky (ks) 4/6, priemer 26 cm
záber (cm) 36/59
obsah (cm3) 139
výkon (HP) 3,5

Popis tovaru

Benzínový kultivátor s motorom HECHT OHV s objemom 139 cm3, šírkou pracovného záberu 36/59 cm, sa 4/6 sadami kultivačných nožov (radličiek) s priemerom 26 cm. Hmotnosť rotavátora je 35,6 kg.

Kultivátor je vhodný do každého typu pôdy, na prednej strane je vybavený polohovateľným kolieskom na rolovanie, ktoré môže slúžiť k lepšej kontrole nad hĺbkou zapracovania pôdy. Nad kolieskom je aj praktická rukoväť pre jednoduchšie prenášanie. Nastaviteľná ostroha v zadnej časti slúži predovšetkým ako brzda, ktorá nielen znižuje fyzickú námahu obsluhy, ale zároveň zvyšuje kvalitu pôdy.

Ostroha tiež zaisťuje stabilitu stroja v pokoji. Veľké oceľové riadidlá s pohodlnými ergonomickými úchopmi dávajú obsluhe perfektnú kontrolu nad strojom. Riadidlá sú osadené aj ovládacími pákami, páka spojky je opatrená poistkou proti náhodnému spusteniu nožov. Vďaka oceľovej konštrukcii je zaistená dlhoročná životnosť.

Služby rotavátora dokáže oceniť každý záhradkár a pestovateľ. Vďaka kultivátoru premeníte hodiny driny s rýľom na minúty zábavy s rotovátorom. Využitie nájde prakticky po celú pestovateľskú sezónu - od jari s ním môžete priebežne pripravovať záhony s ohľadom na dobu siatia a sadeníc jednotlivých plodín, na jeseň potom poslúži k zapracovaniu kompostu a hnojív a k príprave pôdy na zimu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info