HECHT 746 BS - motorový kultivátor

HECHT 746 BS - motorový kultivátor

DORUČENIE ZDARMA

Benzínový kultivátor s motorom BRIGGS & STRATTON. Výkon 2,9 HP. Záber 36/60 cm. 4 pevné/6 otočných radličiek, priemer 26 cm. Hmotnosť 36 kg.

  • Cena: 319 € s DPH

Výrobca: HECHT

novinkahecht

Parametre

motor Briggs & Stratton Series 500 E
hmotnosť (kg) 36
plecie radličky (ks) 4/6, priemer 26 cm
záber (cm) 36/60
obsah (cm3) 140
výkon (HP) 2,9

Popis tovaru

Benzínový kultivátor s motorom BRIGGS & STRATTON s obsahom 140 cm3 a výkonom 2,9 HP, šírkou pracovného záberu 36/60 cm, so 4/6 sadami kultivačných nožov (radličiek) s priemerom 26 cm. Hmotnosť kultivátora je 36 kg.

Kultivátor je vhodný do každého typu pôdy, na prednej strane je vybavený polohovateľným kolieskom, ktoré môže slúžiť k lepšej kontrole nad hĺbkou zapracovania pôdy. Nad koliečkom je i praktická rukoväť pre jednoduchšie prenášanie. Nastaviteľná ostruha v zadnej časti slúži predovšetkým ako brzda, ktorá nielen znižuje fyzickú námahu obsluhy, ale zároveň zvyšuje kvalitu premletia štruktúry pôdy.

Ostruha tiež zaisťuje stabilitu stroja v kľude. Veľké oceľové riadítka s pohodlnými ergonomickými úchopmi dávajú obsluhe perfektnú kontrolu nad strojom. Riadítka sú osadené aj ovládacími pákami, páka spojky je opatrená poistkou proti náhodnému spusteniu nožov. Vďaka oceľovej konštrukcii je zaistená dlhodobá životnosť.

Služby kultivátora dokáže oceniť každý záhradkár a pestovateľ. Vďaka kultivátoru premeníte hodiny driny s rýľom na minúty zábavy s kultivátorom. Využitie nájde prakticky po celú pestovateľskú sezónu - od jari s ním môžete priebežne pripravovať záhony s ohľadom na dobu siatia a sadby jednotlivých plodín, na jeseň potom poslúži k zapracovaniu kompostu a hnojív a k príprave pôdy na zimu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info